Visi tėvystės atsakymai - vienoje programoje!

Klausydamasi vasarą žolininkystės paskaitų, džiaugiausi, kad tiek daug visko galiu sužinoti vienoje vietoje ir per trumpą laiką. Kad dar galėsiu pasinaudoti vasara ir spėsiu susirinkti kelias žoleles arbatoms ir kvepiančioms pagalvėlėms pati.

Ir tada sau pasakiau - reikia būtent tokios tėvystės programos! Kur visi klausimai suburti po vienu stogu, kur kiekvienoje paskaitoje dalyvauja lektorius gyvai ir paskaitos gale atsako į tos dienos ir savaitės klausimus. Kur tėvystės pagrindai paklojami per 45 dienas ir likusi vaikystė gali būti skirta tiems pagrindams taikyti ir savo vaikais mėgautis.

Taip ir gimė 14 svarbiausių atsakymų tėvams programa!

Ar kada pagalvojote, jog auginant vaikus, klausimų yra daugiau nei atsakymų? Tą mums dažnai sako tėvai, su kuriais kasdien bendraujame.

Todėl šį kartą viską apverskime - surinkome pačius dažniausius tėvų klausimus ir paruošėme atsakymus į juos! Atsakymus, kurie tuoj pat galės būti pritaikyti jūsų namuose, kurie įneš daugiau aiškumo ir sutaupys begales laiko, begooglinant patiems.

Koncentruota, praktiška ir itin aktuali nuotolinė programa tėvams, auginantiems 1-8 metų vaikus, prie kurios gyvai jungsitės per Zoom ir išgirsite atsakymus į visus jūsų klausimus.

Zoom platformoje susitiksime realiu laiku 2 kartus per savaitę. Kiekvienoje paskaitoje bus skiriama laiko temai + atsakymui į jūsų klausimus. Nesvarbu, ar jie susiję su šios dienos, ar kita tema.

• Paskaitos trukmė - 1,5 val.
  • Visų Zoom paskaitų įrašai bus sukeliami į uždarą, tik šiai programai skirtą Facebook grupę. Grupėje atsirasiantys paskaitų įrašai jums bus prieinami visam laikui.
  • Kviečiame programoje dalyvauti abu vaikų tėvus už vieno prisijungimo kainą, todėl prisijungus prie Facebook grupės, tiesiog į ją pakvieskite ir savo partnerį(-ę).

Programos paskaitų datos ir temos:
Spalio 14 d. 17 val. - SAVIVERTĖ: Kaip auginti savimi pasitikinčius vaikus?
Spalio 16 d. 17 val. - EMOCIJOS: Ar normalu, kad maži vaikai daug verkia?
Spalio 21 d. 17 val. - ELGESYS: Mušasi, kanda, stumia - kodėl atsiranda agresyvus elgesys ir kaip jį pakeisti?
Spalio 23 d. 17 val. - RIBOS: Kodėl negalime vaikų auginti be NE?
Spalio 28 d. 17 val. - MAMOS POILSIS: O kada laikas sau?
Spalio 30 d. 17 val. - SOCIUMAS: Kaip mokyti vaikus mandagumo?
Lapkričio 4 d. 17 val. - SAVARANKIŠKUMAS: Kodėl apsimoka leisti vaikams daryti patiems?
Lapkričio 6 d. 17 val. - TRAUMOS: Koks elgesys vaikus traumuoja?
Lapkričio 11 d. 17 val. - LYTIŠKUMAS: Iki kokio amžiaus galime kartu maudytis?
Lapkričio 13 d. 17 val. - SENELIAI: Ką daryti, jei artimieji mano vaiką auklėja kitaip?
Lapkričio 18 d. 17 val. - MAMOS EMOCINĖ SVEIKATA: Ką daryti, kai pačiai sunku?
Lapkričio 20 d. 17 val. - LAVINIMAS: Kodėl 1-4 metų tarpsnis yra pernelyg ankstyvas tikslingam lavinimui?
Lapkričio 25 d. 17 val. - PRIERAIŠUMAS: Ar artimas santykis su mama padeda pasiliekant su aukle ar adaptuojantis darželyje?
Lapkričio 27 d. 17 val. - RYŠYS: Kaip stiprinti ryšį?
Programą veda:
Dovilė Šafranauskė - tėvystės koučerė, Hand in Hand tėvystės metodo instruktorė, @pagarbitevyste ir Mylu.lt platformos kūrėja. Su ja virtualiai susitiksite trečiadieniais.

Renata Cikanaitė - tėvystės koučerė, @tevai_rysyje projekto ir Tėvai ryšyje konferencijų kūrėja. Su ja virtualiai susitiksite pirmadieniais.

Prisijunkite prie programos