Kviečiame į pirmąjį žiemos vakarėlį Vilniaus rajone! Pasitikime Vasario 16-ąją
Vilniaus rajono savivaldybės mero Roberto Duchnevičiaus vardu kviečiame jus į pirmą kartą organizuojamą elektroninės muzikos žiemos vakarėlį, skirtą Vasario 16-osios išvakarėms paminėti, mūsų rajono mieste – Nemenčinės mieste. Žiemos vakarėlis vyks vasario 15 d., šeštadienį, Nemenčinės miško estradoje (A. Mickevičiaus g. 20, Nemenčinė, Vilniaus rajonas), kur nuo 16 val. iki pat sutemų skambės elektroninės muzikos atlikėjų ir daug kitų pasirodymų.
Tai ne tik renginys, skirtas pasišokti. Tai renginys, kuriuo siekiame skleisti patriotizmo dvasią, pagerbti už Lietuvos laisvę kovojusius ir jos siekusius žmones.
Susitikime šiame renginyje, informuokite apie jį moksleivius, jų tėvelius, kitus mokyklos, darželių bendruomenės narius, ir atvykite jūs taip pat. Ruošiamės renginiui labai atsakingai, tad tikrai siekiame, kad jis būtų gražus ir įsimintinas!
O kitą dieną, sekmadienį, kviečiame taip pat su moksleiviais dalyvauti jau gražia tradicija tapusiame Lietuvos trispalvės nešimo renginyje Nemenčinės mieste.
Daugiau informacijos apie abu renginius čia
Mokinius galite paraginti ir pasekti pirmojo renginio facebook event‘ą, kuriame skelbiama aktualiausia informacija.
Gražios visiems savaitės ir iki susitikimo čia!
