Dzielenie się świąteczną radością i ciepłem

W grudniu Żłobek – Przedszkole w Mejszagole dołączył się do Projektu plastyczno - społecznego dzieci w wieku wczesnoszkolnym i przedszkolnym, pedagogów i rodziców rejonu wileńskiego „Obdarujmy ciepłem“, organizowanego przez Żłobek – Przedszkole w Wołczunach. 8 grudnia wychowankowie wraz z rodzicami uczestniczyli w świątecznych warsztatach oraz wykonali wiele pięknych, wyjątkowych świątecznych kartek, które już następnego dnia znalazły się na Wystawie Świątecznych Kartek w Centrum Rzemiosła Tradycyjnego w dworze Houwaltów w Mejszagole oraz cieszyły swym pięknem zwiedzających do 21 grudnia, a 22 grudnia podczas świątecznego koncertu zostały wręczone samotnym starszym osobom w Domu Opieki Społecznej w Podbrzeziu.
Dziękujemy wszystkim za udział i obdarowanie ciepłem!

K. Snežko