„To były piękne dni…”

13 czerwca b.r. starszacy z grupy „Krasnoludki” na pożegnanie z przedszkolem przedstawiły uroczysty program pod tytułem „To były piękne dni…”. Reżyserem i scenarzystą uroczystości były nauczyciele-metodycy pani Grażyna Szwajkowska oraz pani Edyta Staniulioniene.
Absolwenci, niczym zdobywcy Oskarów kolejno wchodzili po czerwonym dywanie do pięknie udekorowanej sali, wypełnionej Rodzicami i witani brawami. Występ rozpoczął się od poloneza przygotowanego przy pomocy pani Viktorii Piatkovej, nauczycielki tańca. W dalszym ciągu dzieci wraz z paniami wracały pamięcią do początków swego przedszkolnego życia, wypełnionego różnorodnością. Nie brakło śpiewów, podziękowań oraz życzeń od młodszych „Krasnoludków”.
Dyplomy ukończenia programu wczesnoprzedszkolnego oraz pamiątki wręczyła Pani Dyrektor Iwona Maria Matwiejko i Zastępca Dyrektora Pani Celina Bujnowska. Uwieńczeniem uroczystości było zasadzenie pierwszej jabłonki w przedszkolnym sadzie, wspólne zdjęcie na przedszkolnym podwórku, a także zabawa z animatorami.
Szanownym Rodzicom serdecznie dziękujemy za współpracę i podziękowania, a wszystkim dzieciom pogodnych wakacji i pomyślnego startu na nowym etapie edukacji.

Info Józefa Markiewicz, zdjęcia Karolina Misewicz