Świąteczny występ w Domu Opieki Społecznej w Podbrzeziu

22 grudnia dzieci z grup „Krasnoludki” i „Motylki” Żłobka- Przedszkola w Mejszagole ze świątecznym przedstawieniem wyruszyły do Domu Opieki Społecznej w Podbrzeziu. Podopiecznym odwiedzanej placówki przedszkolaki uroczyście śpiewały, recytowały oraz przedstawiły inscenizację „Komu jest potrzebne Boże Narodzenie”.

Dyrektor naszego przedszkola Iwona Maria Matwiejko oraz dyrektor Domu Opieki Rasa Tamošiūnienė skierowały do zgromadzonych szczególne słowa powitania oraz życzenia.

Mali artyści nie tylko zaprezentowali swoje zdolności plastyczne, ale także wręczyli seniorom kartki świąteczne, własnoręcznie wykonane wraz z rodzicami. Staruszkowie byli niezmiernie wzruszeni, w ich oczach zalśniły łzy, a uśmiech rozpromienił twarze. Po przedstawieniu dzieci otrzymały nie tylko głośne brawa, ale też słodycze.

Odwiedzając samotne osoby starsze, wychowankowie uczą się tolerancji i rozwijają szacunek do starszego pokolenia.

K. Snieżko